OLMAZSA OLMAZLARIMIZ:

 -Kaliteli Eğitim ve Kalibrasyon Oluşturulması:

Eğitimin gücüne inanır, en kalitelisini üyelerimize vermek için çaba sarf ederiz.

Mevcut eğitimlerimiz dışında, bedelsiz olarak katılabilinen sürekli olarak düzenlenen tekrarlayan kurslar,kişisel gelişim ve uzmanlık kursları,
bedelsiz seminerler ile üyelerimizin gelişimini sürekli olarak desteklemekteyiz.

– Güvenlik ve Dalıcı Sağlığı:

Önceliğimiz her zaman için üyelerimizin sağlıklı ve güven içinde dalış gerçekleştirmesini  sağlamaktır. Bu uğurda yapabileceklerimizin hiçbir sınırımız yoktur.

– Eşitlik ve Sürdürülebilirlik Prensibi:

Kulübümüzde, herkes eşit koşullarda ve aynı süreçlerden geçer; pozitif ya da negatif ayrımcılık asla uygulanmaz. Verilen sözler ve elde edilen haklar “ömür boyu” geçerlidir.

– Gönüllülük Üzerine Kurulu Silsile Yönetmi:

Kulübümüze gönüllülük prensibi ile hizmet veren dalış amirlerimiz, yeni dalıcılarımızın ablaları ve abileridir. Bir büyük kardeşin yapacağı gibi, en iyi kalitede eğitimi dalıcılarımıza verirler. Dalıcılarımız da kendilerinden sonraki dalıcıların ablaları/abileri olmak için kendini geliştirerek bayrağı yine gönüllülük prensibi ile devralırlar.

– Dostluk Üzerine Kurulu Kulüp Ortamı:

Kulübümüzü salt ticari bir müessese olarak görmez, dostluk ve arkadaşlık üzerine kurulu bir bakış açısı ile yönetiriz. Dostluklardan da öteye giderek bir aile olmayı hedefleriz, aile üyelerimize kapımız her zaman açıktır.