AQUALUNG SEVİYE YELEĞİ (B.C.) KULLANICILARININ DİKKATİNE

Son iki yıl içerisinde üretilmiş Aqua Lung ve Apeks Black Ice seviye yeleklerinin inflatörlerinde, Aqua Lung tarafından garanti kapsamında ücretsiz bir düzeltme yapılacaktır.
Kullanıcının seviye yeleğini hava ile doldururken kullandığı buton basılı kalmakta ve seviye yeleğinin istem dışı olarak şişmeye devam etmesine sebep olmaktadır. Seviye yeleğini 01 Ocak 2015 tarihinden sonra almış olan kullanıcıların seviye yeleklerini  incelenmek ve gerekliyse düzeltme işleminin yapılması için yetkili Aqua Lung servisine ulaştırması gerekmektedir.
Bu durum, seviye yeleğinde inflatörün şişirme butonunun yan tarafında bulunan seri numarası H harfi ile başlayan tüm seviye yeleklerini kapsamaktadır (Resim 1).
Seviye yeleğinizin inflatörü  H harfi ile başlayan bir seri numarasına sahip ise, lütfen seviye yeleğinizi dalışlarınızda kullanmaya devam etmeyin ve düzeltme işlemi için en kısa zamanda bizimle iletişime geçin.
Seri numarası H harfi ile başlamayan veya H harfinin yanında 2 adet nokta bulunan (Onarılmıştır anlamına gelmektedir) diğer Aqua Lung seviye yeleği kullanıcıları dalışlarını güvenle yapabilirler (Resim 2).
                           
Detaylı bilgi için e-posta (info@demasspor.com) ya da telefonla (0216 411 5975) bize ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla
Demas Spor Malzemeleri Tic.San.Ltd.Sti.
Esenevler mahallesi,Yüksel sokak No:5/A
34762 Ümraniye – Istanbul
Tel: +90 216 4115975
Fax: +90 216 3685489

No Replies to "AQUALUNG SEVİYE YELEĞİ (B.C.) KULLANICILARININ DİKKATİNE"


    Got something to say?